Juveelibränd

Juveelibränd SOKOLOV – kogu Venemaal tuntud bränd, mis alustas oma lugu 1993 aastast. Vallutades vene ja euroopa juveliirturu avarused, SOKOLOV soovitas ennast kui optimaalse hinnapoliitikaga firma ja tõestas, et iga naine on väärt “luksklassi” kalliskive.

SOKOLOV töötab välja ehteid, mille hulgast võid sa leida «oma». Bränditooteid, mis on loodud Venemaa suurimas juveelitehases, on esindatud rohkem kui 6 000 multibrändi poes kaheteistkümmnes maailma riigis. SOKOLOV loob rohkem kui 30 000 juveeltoote mudelit mõistliku hinnaga.

Isiklik jaekaubandusvõrk SOKOLOV Juveelibränd asub Šveitsis. Brändipoed on esindatud Bernis, Lutšerinis ja Friburgis. SOKOLOV firma salongid saavad õigusega kaunistuseks linnale, kus nad asuvad.

Kaubandusvõrgu pärl — juveliirpood tuntud Šveitsi turismikeskuses Lutšerinis. Ajaloolise maja kolmel korrusel asuad ehted SOKOLOV naiste, meeste ja lastekollektsioonidest, juhtivad šveitsi kellamargid, mis on brändi partneriteks.

Tootmiskompleks asub Venemaal. Firma töötab välja juveelitooteid, ühendades šveitsi eesrindlikke tehnoloogiaid ja täpsust vene loomishinge ja virtuoosse teostusega. Töö kõigis suundades viiakse läbi vene ja šveitsi spetsialistide poolt, et luua eksklusiivse kvaliteediga ehteid.
JDJuveelibränd