EUROOPA SUURIM JUVEELITEHAS

SOKOLOV juveelitehase ajalugu algab 1993 aastal, kui Aleksei ja Elena Sokolovide poolt sai asutatud pere meistritehas Diamant. Aleksei Sokolov, firma asutaja, oli brändi esimeste ehete autor. Juveliir õppis juveelitöötlust oma vanematelt, kes töötasid neljakümne aasta vältel ühes maa suurimas juveelitehases.

Uusi horisonte avades, avasid tehase asutajad 2011 aastal Šveitsis uue brändi SOKOLOV. Euroopa traditsioonile põninedes, andsid firma asutajad firmale oma nime, et rõhutada selle perele pühendumist, isiklikku vastutust kvaliteedi eest. Juveelide tootmine asub maa südames — Volga-Punases Kostromski vallas, kohas, mida õigusega nimetatakse Venemaa juveelipealinnaks. Siin toodetakse umbkaudu 49% kõikidest juveelitoodetest, mis toodetakse Vene Föderatsioonis. Igaaastaselt luuakse enam kui 6 000 000 brändi juveelitoodet — enam kui 24 000 päevas!

VF uurimisagentuuri andmetel on tehas alates 2011 aastast ametlikult tunnistatud № 1 ehetetootjaks maailmas. Tootmiskompleks on suurim Euroopas ja hõivab maaala enam kui 26 tuhat ruutmeetrit. Seal töötab enam kui 1 800 spetsialisti, kes suhtuvad igasse ehtesse ettevaatlikult. SOKOLOV — juveelifirma suure ajalooga. Väiksest pere juveeli tööruumist kasvas etteõte rahvusvaheliseks firmaks. Kasvuga järgis firma pöördumatult prefektsionismivaimu, positiivseid muutusi ja pöödlusi kõrgeima tasema saautamiseks.

Juveelitehas Diamant, mis seisab SOKOLOV alguse taga, lõi ehteid nimega «Diamant» kuni 2012 aastani. 2012 aasta septembris sai värskendatud firma ilme. Peale ümberbränistamist muutus Diamant kaasaegsemaks, aktuaalsemaks ja moodsamaks. Saavutatul mitte peatuv, muutumatult kvaliteeti, ehete disaini, saatmist ja toetust kõrgendades esitleti Venemaal uut juveelibrändi SOKOLOV, mille nimega firma ehteid müüdi paljude aastate vältel Euroopas.

Täna võib juveelikauplustes kohata ehteid, mis on märgitud etiketidega «Diamant», Diamant и SOKOLOV. Kõik need juveelitooted on toodetud ühes tehases ja on eksklusiivse kvaliteedi garantii.
JDJuveelitehas