KVALITEET

Tootmine. Tähelepanelik SOKOLOV toodetele lähenemine — kõikide töötajate põhimõte. Ehete toomise kallal töötavad oma ala proffesionaalid, paljud neist — mitmenda põlvkonna juveliirid. Tootmiseks paigaldatud seadmed tagavad toodete täpse loomise. Ehteid kontrollitakse igal tootmisetapil, garanteerides parima kvaliteedi.

Tooraine. Kallihinnaline metall – kuld ja hõbe, mida kompanii kasutab, ostetakse eranditult pankadest, mis garanteerib lähteallika puhtuse. Täiendavad metallid juveliirsulatuseks saadakse valmissegudena Itaalia liidertootja käest. Juveliirlisad toimetatakse kohale suurimate firmade poolt. Spetsailist-gemmoloogid kontrollivad käsitsi kive, et need vastaks SOKOLOV rangetele nõuetele. Suurt tähelepanu pööratakse optilistele iseloomujoontele, ääristuse kvaliteedile.

Riiklik kontroll. Igal SOKOLOV ehtel on kaks märki, garanteerimaks ehtsust. Ehted läbivad Riikliku katseinspektsiooni kontrolli, kus saavad proovitähise. See märk kinnitab, et ehtes on mainitud hulk kulda või hõbedat. Teises märgis — nimelises — on šifreeritud tootjainfo, milline firma tootis juveeltoote.

SOKOLOV toote passika ja juveellisandi sertifikaadiks on lipik. Sellel on näidatud firma logotüüp, kuumliini telefon ja webi-lehekülje aadress. Tagaküljel — toote täielik kirjeldus, artiklinumber ja individuaalne triipkood. Triipkoodi järgi saab SOKOLOV kontrollida omandatud ehte ehtsust. Lipik kinnitatakse toote külge traadi ja alumiiniumplombi abil.
JDKvaliteet